QUG-9664HDDAG05
| Panel Model | QUG-9664HDDAG05 |
|---|---|
| Panel Brand | Univision |
| Descrition | PM-OLED ,0.95 inch, 96×64 |
| Panel Type | PM-OLED |
| QUG-9664HDDAG05 Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 20.14×13.42 mm |
| Outline | 25.7×22.2×1.5 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 1000 : 1 (Typ.) |
| Display Colors | 65K |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Min.) (L/R/U/D) |
| Driver IC | Built-in SSD1331Z |
| Signal Interface | 8-bit 6800/8080 parallel, 4-wire SPI , 27 pins |
| Input Voltage | 2.8/2.8/14.0V (VDD/VDDIO/VCC) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of Univision QUG-9664HDDAG05.
Univision QUG-9664HDDAG05 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Univision QUG-9664HDDAG05 pdf datasheet or detailed specifications of the Univision QUG-9664HDDAG05 or other Univision LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Univision QUG-9664HDDAG05 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Univision QUG-9664HDDAG05 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Univision QUG-9664HDDAG05 pdf datasheet or detailed specifications of the Univision QUG-9664HDDAG05 or other Univision LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Univision QUG-9664HDDAG05 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "QUG-9664HDDAG05"
- Univision QUG-9664HDDAG05
- QUG-9664HDDAG05 datasheet
- QUG-9664HDDAG05 image
- QUG-9664HDDAG05 price
- QUG-9664HDDAG05 distributor

