R196UFE-L02

| Panel Model | R196UFE-L02 |
|---|---|
| Panel Brand | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,19.6 inch, 1600×1200 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| R196UFE-L02 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 398.4×298.8 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | 15/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of INNOLUX R196UFE-L02.
INNOLUX R196UFE-L02 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX R196UFE-L02 pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX R196UFE-L02 or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX R196UFE-L02 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
INNOLUX R196UFE-L02 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX R196UFE-L02 pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX R196UFE-L02 or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX R196UFE-L02 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "R196UFE-L02"
- INNOLUX R196UFE-L02
- R196UFE-L02 datasheet
- R196UFE-L02 image
- R196UFE-L02 price
- R196UFE-L02 distributor

