LTZ520HA01

| Panel Model | LTZ520HA01 |
|---|---|
| Panel Brand | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,52 inch, 1920×1080 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LTZ520HA01 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | S-PVA, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 1152×648 mm |
| Outline | 1226×719.2×58.5 mm |
| Surface | Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 1700:1 (Typ.) |
| Display Colors | 1.07B (10-bit) , CIE1931 90% |
| Response Time | 15/6 (Typ.)(Tr/Td); 10 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 24 pcs CCFL Embedded (Balance board) |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 10-bit) , 51 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SAMSUNG LTZ520HA01.
SAMSUNG LTZ520HA01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LTZ520HA01 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LTZ520HA01 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LTZ520HA01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SAMSUNG LTZ520HA01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LTZ520HA01 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LTZ520HA01 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LTZ520HA01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LTZ520HA01"
- SAMSUNG LTZ520HA01
- LTZ520HA01 datasheet
- LTZ520HA01 image
- LTZ520HA01 price
- LTZ520HA01 distributor

