R300SFE-L02

| Panel Model | R300SFE-L02 |
|---|---|
| Panel Brand | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,30.0 inch, 3280×2048 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| R300SFE-L02 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 645.5×403.05 mm |
| Outline | 678×448×30.5 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 1.07B (10-bit) , CIE1931 69% |
| Response Time | 15/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | LVDS (8 ch, 10-bit) |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of INNOLUX R300SFE-L02.
INNOLUX R300SFE-L02 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX R300SFE-L02 pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX R300SFE-L02 or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX R300SFE-L02 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
INNOLUX R300SFE-L02 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX R300SFE-L02 pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX R300SFE-L02 or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX R300SFE-L02 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "R300SFE-L02"
- INNOLUX R300SFE-L02
- R300SFE-L02 datasheet
- R300SFE-L02 image
- R300SFE-L02 price
- R300SFE-L02 distributor
