S580DK3-KS5

| Panel Model | S580DK3-KS5 |
|---|---|
| Panel Brand | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,58 inch, 3840×2160 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| S580DK3-KS5 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 1270.08×721.44 mm |
| Outline | 1290.3×745.9×29.4 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H), Antireflection |
| Contrast Ratio | 4500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) , CIE1931 98% |
| Response Time | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 120Hz (60Hz Input) |
| Lamp Type | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 8-bit) , 56 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of INNOLUX S580DK3-KS5.
INNOLUX S580DK3-KS5 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX S580DK3-KS5 pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX S580DK3-KS5 or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX S580DK3-KS5 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
INNOLUX S580DK3-KS5 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX S580DK3-KS5 pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX S580DK3-KS5 or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX S580DK3-KS5 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "S580DK3-KS5"
- INNOLUX S580DK3-KS5
- S580DK3-KS5 datasheet
- S580DK3-KS5 image
- S580DK3-KS5 price
- S580DK3-KS5 distributor

