S850DK1-KD1

| Panel Model | S850DK1-KD1 |
|---|---|
| Panel Brand | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,85 inch, 3840×2160 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| S850DK1-KD1 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 1872×1053 mm |
| Outline | 1902.6×1083.6 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 3000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) |
| Response Time | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | WLED |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of INNOLUX S850DK1-KD1.
INNOLUX S850DK1-KD1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX S850DK1-KD1 pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX S850DK1-KD1 or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX S850DK1-KD1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
INNOLUX S850DK1-KD1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX S850DK1-KD1 pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX S850DK1-KD1 or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX S850DK1-KD1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "S850DK1-KD1"
- INNOLUX S850DK1-KD1
- S850DK1-KD1 datasheet
- S850DK1-KD1 image
- S850DK1-KD1 price
- S850DK1-KD1 distributor

