S58FH-YD04
| Panel Model | S58FH-YD04 |
|---|---|
| Panel Brand | SAMSUNG SDI |
| Descrition | PDP ,58 inch, 1920×1080 |
| Panel Type | PDP |
| S58FH-YD04 Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 1284.48×722.52 mm |
| Outline | 1361×790.45 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 10000 : 1 (Min.) |
| Display Colors | 68.72B (12-bit) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 100Hz |
| Signal Interface | LVDS (6 ch, 10-bit) , 133 pins |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SAMSUNG SDI S58FH-YD04.
SAMSUNG SDI S58FH-YD04 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG SDI S58FH-YD04 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG SDI S58FH-YD04 or other SAMSUNG SDI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG SDI S58FH-YD04 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SAMSUNG SDI S58FH-YD04 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG SDI S58FH-YD04 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG SDI S58FH-YD04 or other SAMSUNG SDI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG SDI S58FH-YD04 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "S58FH-YD04"
- SAMSUNG SDI S58FH-YD04
- S58FH-YD04 datasheet
- S58FH-YD04 image
- S58FH-YD04 price
- S58FH-YD04 distributor

