S60FH-YD03
| Panel Model | S60FH-YD03 |
|---|---|
| Panel Brand | SAMSUNG SDI |
| Descrition | PDP ,60 inch, 1920×1080 |
| Panel Type | PDP |
| S60FH-YD03 Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 1326.53×747.36 mm |
| Outline | 1374.1×799.68×49.3 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 1.07B (10-bit) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Min.) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 10-bit) + SPI , 51 pins |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SAMSUNG SDI S60FH-YD03.
SAMSUNG SDI S60FH-YD03 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG SDI S60FH-YD03 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG SDI S60FH-YD03 or other SAMSUNG SDI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG SDI S60FH-YD03 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SAMSUNG SDI S60FH-YD03 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG SDI S60FH-YD03 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG SDI S60FH-YD03 or other SAMSUNG SDI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG SDI S60FH-YD03 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "S60FH-YD03"
- SAMSUNG SDI S60FH-YD03
- S60FH-YD03 datasheet
- S60FH-YD03 image
- S60FH-YD03 price
- S60FH-YD03 distributor

