S650DK1-KS1

| Panel Model | S650DK1-KS1 |
|---|---|
| Panel Brand | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,65 inch, 3840×2160 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| S650DK1-KS1 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 1428.48×803.52 mm |
| Outline | 1450.5×828.5×30.8 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 5000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 1.07B (8-bit + FRC) , CIE1931 72% |
| Response Time | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 120Hz |
| Lamp Type | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | V-by-One 8 lane , 56 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of INNOLUX S650DK1-KS1.
INNOLUX S650DK1-KS1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX S650DK1-KS1 pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX S650DK1-KS1 or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX S650DK1-KS1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
INNOLUX S650DK1-KS1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX S650DK1-KS1 pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX S650DK1-KS1 or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX S650DK1-KS1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "S650DK1-KS1"
- INNOLUX S650DK1-KS1
- S650DK1-KS1 datasheet
- S650DK1-KS1 image
- S650DK1-KS1 price
- S650DK1-KS1 distributor

