T-51963GD035J-MLW-AHN
| Panel Model | T-51963GD035J-MLW-AHN |
|---|---|
| Panel Brand | OPTREX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| T-51963GD035J-MLW-AHN Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transflective |
| Active Area | 71.52×53.64 mm |
| Outline | 86.2×65 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 70:1 (Typ.)(Transmissive) 8:1 (Typ.)(Reflective) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 30/50 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 40/40/40/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | WLED |
| Signal Interface | CMOS (1 ch, 6-bit) , 50 pins |
| Input Voltage | 3.3/5.0/16.0/-12.0V (Typ.)(VDDD/VDDA/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of OPTREX T-51963GD035J-MLW-AHN.
OPTREX T-51963GD035J-MLW-AHN are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX T-51963GD035J-MLW-AHN pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX T-51963GD035J-MLW-AHN or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX T-51963GD035J-MLW-AHN distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
OPTREX T-51963GD035J-MLW-AHN are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX T-51963GD035J-MLW-AHN pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX T-51963GD035J-MLW-AHN or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX T-51963GD035J-MLW-AHN distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "T-51963GD035J-MLW-AHN"
- OPTREX T-51963GD035J-MLW-AHN
- T-51963GD035J-MLW-AHN datasheet
- T-51963GD035J-MLW-AHN image
- T-51963GD035J-MLW-AHN price
- T-51963GD035J-MLW-AHN distributor

