TFD70W10-MM1

| Panel Model | TFD70W10-MM1 |
|---|---|
| Panel Brand | TOSHIBA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 480×234 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TFD70W10-MM1 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 154.08×87.05 mm |
| Outline | 167.1×102 mm |
| Surface | Antiglare, Reflection 3.0% (Max.) |
| Contrast Ratio | 100:1 (Typ.) |
| Display Colors | Full color |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Signal Interface | Analog RGB + Composite Video (NTSC/PAL) , 30 pins |
| Input Voltage | 9.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TOSHIBA TFD70W10-MM1.
TOSHIBA TFD70W10-MM1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TOSHIBA TFD70W10-MM1 pdf datasheet or detailed specifications of the TOSHIBA TFD70W10-MM1 or other TOSHIBA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TOSHIBA TFD70W10-MM1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TOSHIBA TFD70W10-MM1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TOSHIBA TFD70W10-MM1 pdf datasheet or detailed specifications of the TOSHIBA TFD70W10-MM1 or other TOSHIBA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TOSHIBA TFD70W10-MM1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TFD70W10-MM1"
- TOSHIBA TFD70W10-MM1
- TFD70W10-MM1 datasheet
- TFD70W10-MM1 image
- TFD70W10-MM1 price
- TFD70W10-MM1 distributor

