TFT480854-1
| Panel Model | TFT480854-1 |
|---|---|
| Panel Brand | TRULY |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×854 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TFT480854-1 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 52.99×94.28 mm |
| Outline | 59.19×106.53 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 9S1P WLED Without Driver |
| Input Voltage | 3.3/3.3V (VCC/IOVCC) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TRULY TFT480854-1.
TRULY TFT480854-1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TRULY TFT480854-1 pdf datasheet or detailed specifications of the TRULY TFT480854-1 or other TRULY LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TRULY TFT480854-1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TRULY TFT480854-1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TRULY TFT480854-1 pdf datasheet or detailed specifications of the TRULY TFT480854-1 or other TRULY LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TRULY TFT480854-1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TFT480854-1"
- TRULY TFT480854-1
- TFT480854-1 datasheet
- TFT480854-1 image
- TFT480854-1 price
- TFT480854-1 distributor

