TFTMD80170CBA

| Panel Model | TFTMD80170CBA |
|---|---|
| Panel Brand | HITACHI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TFTMD80170CBA Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 697.68×392.26 mm |
| Outline | 760×450×54.8 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 750:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 73% |
| Response Time | 9/7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 16 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of HITACHI TFTMD80170CBA.
HITACHI TFTMD80170CBA are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HITACHI TFTMD80170CBA pdf datasheet or detailed specifications of the HITACHI TFTMD80170CBA or other HITACHI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HITACHI TFTMD80170CBA distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
HITACHI TFTMD80170CBA are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HITACHI TFTMD80170CBA pdf datasheet or detailed specifications of the HITACHI TFTMD80170CBA or other HITACHI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HITACHI TFTMD80170CBA distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TFTMD80170CBA"
- HITACHI TFTMD80170CBA
- TFTMD80170CBA datasheet
- TFTMD80170CBA image
- TFTMD80170CBA price
- TFTMD80170CBA distributor

