TFTMD38951CBH

| Panel Model | TFTMD38951CBH |
|---|---|
| Panel Brand | HITACHI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1400×1050 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TFTMD38951CBH Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 304.5×228.375 mm |
| Outline | 315×240×6.8 mm |
| Shape Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 100:1 (Min.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 37/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of HITACHI TFTMD38951CBH.
HITACHI TFTMD38951CBH are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HITACHI TFTMD38951CBH pdf datasheet or detailed specifications of the HITACHI TFTMD38951CBH or other HITACHI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HITACHI TFTMD38951CBH distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
HITACHI TFTMD38951CBH are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HITACHI TFTMD38951CBH pdf datasheet or detailed specifications of the HITACHI TFTMD38951CBH or other HITACHI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HITACHI TFTMD38951CBH distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TFTMD38951CBH"
- HITACHI TFTMD38951CBH
- TFTMD38951CBH datasheet
- TFTMD38951CBH image
- TFTMD38951CBH price
- TFTMD38951CBH distributor

