TM022HBH08

| Panel Model | TM022HBH08 |
|---|---|
| Panel Brand | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 240×320 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TM022HBH08 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 33.84×45.12 mm |
| Outline | 41.72×56.16 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 350:1 (Typ.) |
| Display Colors | 65K/262K , CIE1931 50% |
| Response Time | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 40/40/65/20 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | 1S3P WLED Without Driver |
| Signal Interface | CPU , 36 pins |
| Input Voltage | 2.8/(1.8/2.8) (Typ.)(VCC/IOVCC) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TIANMA TM022HBH08.
TIANMA TM022HBH08 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM022HBH08 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM022HBH08 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM022HBH08 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TIANMA TM022HBH08 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM022HBH08 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM022HBH08 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM022HBH08 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TM022HBH08"
- TIANMA TM022HBH08
- TM022HBH08 datasheet
- TM022HBH08 image
- TM022HBH08 price
- TM022HBH08 distributor

