TM023KDH18

| Panel Model | TM023KDH18 |
|---|---|
| Panel Brand | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.3 inch, 320×240 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TM023KDH18 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 46.75×35.06 mm |
| Outline | 50.9×45.8 mm |
| Surface | Clear |
| Contrast Ratio | 500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 65K/262K , CIE1931 50% |
| Response Time | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 70/70/70/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1S4P WLED Without Driver |
| Signal Interface | CPU , 36 pins |
| Input Voltage | 2.8/2.8V (Typ.)(VCI/IOVCC) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TIANMA TM023KDH18.
TIANMA TM023KDH18 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM023KDH18 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM023KDH18 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM023KDH18 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TIANMA TM023KDH18 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM023KDH18 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM023KDH18 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM023KDH18 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TM023KDH18"
- TIANMA TM023KDH18
- TM023KDH18 datasheet
- TM023KDH18 image
- TM023KDH18 price
- TM023KDH18 distributor

