TM022HDH12

| Panel Model | TM022HDH12 |
|---|---|
| Panel Brand | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 240×320 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TM022HDH12 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 33.48×44.64 mm |
| Outline | 40.4×55.3 mm |
| Surface | Clear, Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 350:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K , CIE1931 62% |
| Response Time | 25/40 (Typ./Max.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 60/60/60/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | 1S4P WLED Without Driver |
| Signal Interface | CPU , 39 pins |
| Input Voltage | 2.8V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TIANMA TM022HDH12.
TIANMA TM022HDH12 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM022HDH12 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM022HDH12 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM022HDH12 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TIANMA TM022HDH12 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM022HDH12 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM022HDH12 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM022HDH12 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TM022HDH12"
- TIANMA TM022HDH12
- TM022HDH12 datasheet
- TM022HDH12 image
- TM022HDH12 price
- TM022HDH12 distributor

