TM023KDH14
| Panel Model | TM023KDH14 |
|---|---|
| Panel Brand | AVIC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.3 inch, 320×240 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TM023KDH14 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 46.75×35.06 mm |
| Outline | 50.9×45.8 mm |
| Surface | Glare (Haze 0%) |
| Contrast Ratio | 500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 65K/262K , CIE1931 50% |
| Response Time | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 70/70/70/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1S4P WLED Without Driver |
| Signal Interface | CPU , 36 pins |
| Input Voltage | 2.8/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCC) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of AVIC TM023KDH14.
AVIC TM023KDH14 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the AVIC TM023KDH14 pdf datasheet or detailed specifications of the AVIC TM023KDH14 or other AVIC LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from AVIC TM023KDH14 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
AVIC TM023KDH14 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the AVIC TM023KDH14 pdf datasheet or detailed specifications of the AVIC TM023KDH14 or other AVIC LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from AVIC TM023KDH14 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TM023KDH14"
- AVIC TM023KDH14
- TM023KDH14 datasheet
- TM023KDH14 image
- TM023KDH14 price
- TM023KDH14 distributor

