TM026HDH01-03

| Panel Model | TM026HDH01-03 |
|---|---|
| Panel Brand | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.6 inch, 240×320 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TM026HDH01-03 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 38.88×51.84 mm |
| Outline | 44.8×64×2.15 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 65K/262K , CIE1931 60% |
| Response Time | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 70/70/70/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | 1S4P WLED Without Driver |
| Signal Interface | CPU , 39 pins |
| Input Voltage | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCC) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TIANMA TM026HDH01-03.
TIANMA TM026HDH01-03 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM026HDH01-03 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM026HDH01-03 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM026HDH01-03 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TIANMA TM026HDH01-03 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM026HDH01-03 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM026HDH01-03 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM026HDH01-03 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TM026HDH01-03"
- TIANMA TM026HDH01-03
- TM026HDH01-03 datasheet
- TM026HDH01-03 image
- TM026HDH01-03 price
- TM026HDH01-03 distributor

