TM032LDH21

| Panel Model | TM032LDH21 |
|---|---|
| Panel Brand | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.2 inch, 240×400 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TM032LDH21 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 41.76×69.6 mm |
| Outline | 47.4×81.2 mm |
| Surface | Clear, Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 65K/262K |
| Response Time | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 70/70/70/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 6S1P WLED Without Driver |
| Signal Interface | CPU , 39 pins |
| Input Voltage | 2.8/2.8V (Typ.)(IOVCC/VDD) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TIANMA TM032LDH21.
TIANMA TM032LDH21 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM032LDH21 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM032LDH21 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM032LDH21 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TIANMA TM032LDH21 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM032LDH21 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM032LDH21 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM032LDH21 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TM032LDH21"
- TIANMA TM032LDH21
- TM032LDH21 datasheet
- TM032LDH21 image
- TM032LDH21 price
- TM032LDH21 distributor

