TM035PDZ20

| Panel Model | TM035PDZ20 |
|---|---|
| Panel Brand | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×480 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TM035PDZ20 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 48.96×73.44 mm |
| Outline | 55.22×84.65×2.3 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 65K/262K , CIE1931 60% |
| Response Time | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 60/60/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1S6P WLED Without Driver |
| Signal Interface | CPU/RGB , 45 pins |
| Input Voltage | 2.8/(1.8/2.8)V (Typ.)(VDD/IOVCC) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TIANMA TM035PDZ20.
TIANMA TM035PDZ20 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM035PDZ20 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM035PDZ20 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM035PDZ20 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TIANMA TM035PDZ20 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM035PDZ20 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM035PDZ20 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM035PDZ20 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TM035PDZ20"
- TIANMA TM035PDZ20
- TM035PDZ20 datasheet
- TM035PDZ20 image
- TM035PDZ20 price
- TM035PDZ20 distributor

