UF80I010A
| Panel Model | UF80I010A |
|---|---|
| Panel Brand | SAMSUNG SDI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.0 inch, 800×480 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| UF80I010A Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 86.4×51.84 mm |
| Outline | 97.69×63.24 mm |
| Surface | Hard coating (2H) |
| Contrast Ratio | 300:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | 25/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 70/70/65/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED Without Driver |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 50 pins |
| Input Voltage | 2.5/5.0V (Typ.)(DVDD/VDC) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SAMSUNG SDI UF80I010A.
SAMSUNG SDI UF80I010A are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG SDI UF80I010A pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG SDI UF80I010A or other SAMSUNG SDI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG SDI UF80I010A distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SAMSUNG SDI UF80I010A are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG SDI UF80I010A pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG SDI UF80I010A or other SAMSUNG SDI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG SDI UF80I010A distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "UF80I010A"
- SAMSUNG SDI UF80I010A
- UF80I010A datasheet
- UF80I010A image
- UF80I010A price
- UF80I010A distributor

