TM050NDH01

| Panel Model | TM050NDH01 |
|---|---|
| Panel Brand | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 480×272 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TM050NDH01 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 110.88×62.83 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 450:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Response Time | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 70/70/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 6S2P WLED Without Driver |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 45 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TIANMA TM050NDH01.
TIANMA TM050NDH01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM050NDH01 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM050NDH01 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM050NDH01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TIANMA TM050NDH01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM050NDH01 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM050NDH01 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM050NDH01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TM050NDH01"
- TIANMA TM050NDH01
- TM050NDH01 datasheet
- TM050NDH01 image
- TM050NDH01 price
- TM050NDH01 distributor
