TV101QUM-N00

| Panel Model | TV101QUM-N00 |
|---|---|
| Panel Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 3840×2160 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TV101QUM-N00 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 222.912×125.388 mm |
| Outline | 231.6×140.9 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 1500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 100% |
| Response Time | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 8S6P WLED Without Driver |
| Signal Interface | eDP (4 Lanes) , 40 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of BOE TV101QUM-N00.
BOE TV101QUM-N00 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the BOE TV101QUM-N00 pdf datasheet or detailed specifications of the BOE TV101QUM-N00 or other BOE LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from BOE TV101QUM-N00 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
BOE TV101QUM-N00 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the BOE TV101QUM-N00 pdf datasheet or detailed specifications of the BOE TV101QUM-N00 or other BOE LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from BOE TV101QUM-N00 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TV101QUM-N00"
- BOE TV101QUM-N00
- TV101QUM-N00 datasheet
- TV101QUM-N00 image
- TV101QUM-N00 price
- TV101QUM-N00 distributor
