TX06D15VM1EAA

| Panel Model | TX06D15VM1EAA |
|---|---|
| Panel Brand | HITACHI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 176×220 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TX06D15VM1EAA Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | IPS, Normally Black, Transflective |
| Active Area | 34.848×43.56 mm |
| Outline | 41.85×56 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 40:1 (Typ.)(Transmissive) 15:1 (Typ.)(Reflective) |
| Display Colors | 65K/262K |
| Response Time | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | |
| Lamp Type | 1S3P WLED |
| Signal Interface | Parallel RGB + SPI , 45 pins |
| Input Voltage | 2.8/2.8V (Typ.)(VCC/VCI) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of HITACHI TX06D15VM1EAA.
HITACHI TX06D15VM1EAA are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HITACHI TX06D15VM1EAA pdf datasheet or detailed specifications of the HITACHI TX06D15VM1EAA or other HITACHI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HITACHI TX06D15VM1EAA distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
HITACHI TX06D15VM1EAA are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HITACHI TX06D15VM1EAA pdf datasheet or detailed specifications of the HITACHI TX06D15VM1EAA or other HITACHI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HITACHI TX06D15VM1EAA distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TX06D15VM1EAA"
- HITACHI TX06D15VM1EAA
- TX06D15VM1EAA datasheet
- TX06D15VM1EAA image
- TX06D15VM1EAA price
- TX06D15VM1EAA distributor
