TX13D202VM5BAA

| Panel Model | TX13D202VM5BAA |
|---|---|
| Panel Brand | KOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 640×480 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TX13D202VM5BAA Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 101.96×76.32 mm |
| Outline | 119.4×89.1×9.8 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 350:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) , CIE1931 61% |
| Response Time | |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | LVDS , 20 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of KOE TX13D202VM5BAA.
KOE TX13D202VM5BAA are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the KOE TX13D202VM5BAA pdf datasheet or detailed specifications of the KOE TX13D202VM5BAA or other KOE LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from KOE TX13D202VM5BAA distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
KOE TX13D202VM5BAA are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the KOE TX13D202VM5BAA pdf datasheet or detailed specifications of the KOE TX13D202VM5BAA or other KOE LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from KOE TX13D202VM5BAA distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TX13D202VM5BAA"
- KOE TX13D202VM5BAA
- TX13D202VM5BAA datasheet
- TX13D202VM5BAA image
- TX13D202VM5BAA price
- TX13D202VM5BAA distributor

