HVA10QUX-100

| Panel Model | HVA10QUX-100 |
|---|---|
| Panel Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,110 inch, 3840×2160 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| HVA10QUX-100 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | ADSDS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 2436.48×1370.52 mm |
| Outline | 2505×1441×79.8 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Response Time | 6 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 120Hz |
| Lamp Type | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | V-by-One 4 lane ×4ch , 214 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of BOE HVA10QUX-100.
BOE HVA10QUX-100 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the BOE HVA10QUX-100 pdf datasheet or detailed specifications of the BOE HVA10QUX-100 or other BOE LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from BOE HVA10QUX-100 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
BOE HVA10QUX-100 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the BOE HVA10QUX-100 pdf datasheet or detailed specifications of the BOE HVA10QUX-100 or other BOE LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from BOE HVA10QUX-100 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "HVA10QUX-100"
- BOE HVA10QUX-100
- HVA10QUX-100 datasheet
- HVA10QUX-100 image
- HVA10QUX-100 price
- HVA10QUX-100 distributor

