TX38D25VM0CAA

| Panel Model | TX38D25VM0CAA |
|---|---|
| Panel Brand | KOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.9 inch, 1280×242 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TX38D25VM0CAA Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | IPS NP, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 372.48×70.42 mm |
| Outline | 386.82×85.57 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 800:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) , CIE1931 60% |
| Response Time | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of KOE TX38D25VM0CAA.
KOE TX38D25VM0CAA are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the KOE TX38D25VM0CAA pdf datasheet or detailed specifications of the KOE TX38D25VM0CAA or other KOE LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from KOE TX38D25VM0CAA distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
KOE TX38D25VM0CAA are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the KOE TX38D25VM0CAA pdf datasheet or detailed specifications of the KOE TX38D25VM0CAA or other KOE LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from KOE TX38D25VM0CAA distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TX38D25VM0CAA"
- KOE TX38D25VM0CAA
- TX38D25VM0CAA datasheet
- TX38D25VM0CAA image
- TX38D25VM0CAA price
- TX38D25VM0CAA distributor
