NL204153AC21-17

| Panel Model | NL204153AC21-17 |
|---|---|
| Panel Brand | NEC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,21.3 inch, 2048×1536 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| NL204153AC21-17 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | UA-SFT, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 433.152×324.864 mm |
| Outline | 457×350×23 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Contrast Ratio | 1400:1 (Typ.) |
| Display Colors | 1.07B (10-bit) , CIE1931 72% |
| Response Time | 20/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | LVDS (4 ch, 10-bit) , 104 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of NEC NL204153AC21-17.
NEC NL204153AC21-17 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the NEC NL204153AC21-17 pdf datasheet or detailed specifications of the NEC NL204153AC21-17 or other NEC LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from NEC NL204153AC21-17 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
NEC NL204153AC21-17 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the NEC NL204153AC21-17 pdf datasheet or detailed specifications of the NEC NL204153AC21-17 or other NEC LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from NEC NL204153AC21-17 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "NL204153AC21-17"
- NEC NL204153AC21-17
- NL204153AC21-17 datasheet
- NL204153AC21-17 image
- NL204153AC21-17 price
- NL204153AC21-17 distributor

