TXQ033
| Panel Model | TXQ033 |
|---|---|
| Panel Brand | CHILIN |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,26.0 inch, 1366×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TXQ033 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 575.769×323.712 mm |
| Outline | 613×361 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 800:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | 1.5/3.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 40/40/35/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 10S6P WLED Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CHILIN TXQ033.
CHILIN TXQ033 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CHILIN TXQ033 pdf datasheet or detailed specifications of the CHILIN TXQ033 or other CHILIN LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CHILIN TXQ033 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CHILIN TXQ033 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CHILIN TXQ033 pdf datasheet or detailed specifications of the CHILIN TXQ033 or other CHILIN LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CHILIN TXQ033 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TXQ033"
- CHILIN TXQ033
- TXQ033 datasheet
- TXQ033 image
- TXQ033 price
- TXQ033 distributor

