UG-2076GDEAF01
| Panel Model | UG-2076GDEAF01 |
|---|---|
| Panel Brand | Univision |
| Descrition | PM-OLED ,2.2 inch, 220×176 |
| Panel Type | PM-OLED |
| UG-2076GDEAF01 Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 43.535×34.803 mm |
| Outline | 54.9×41.5 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 1000 : 1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Signal Interface | CPU/RGB/SPI , 44 pins |
| Input Voltage | 2.8/2.8/15.0V (VDD/VDDIO/VDDH) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of Univision UG-2076GDEAF01.
Univision UG-2076GDEAF01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Univision UG-2076GDEAF01 pdf datasheet or detailed specifications of the Univision UG-2076GDEAF01 or other Univision LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Univision UG-2076GDEAF01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Univision UG-2076GDEAF01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Univision UG-2076GDEAF01 pdf datasheet or detailed specifications of the Univision UG-2076GDEAF01 or other Univision LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Univision UG-2076GDEAF01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "UG-2076GDEAF01"
- Univision UG-2076GDEAF01
- UG-2076GDEAF01 datasheet
- UG-2076GDEAF01 image
- UG-2076GDEAF01 price
- UG-2076GDEAF01 distributor

