UG-2832ASYMG01

| Panel Model | UG-2832ASYMG01 |
|---|---|
| Panel Brand | WiseChip |
| Descrition | PM-OLED ,2.2 inch, 128×32 |
| Panel Type | PM-OLED |
| UG-2832ASYMG01 Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 55.02×13.1 mm |
| Outline | 62×24×2.1 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 10000 : 1 (Typ.) |
| Display Colors | Mono(Yellow) |
| Viewing Angle | |
| Driver IC | COG Built-in SSD1309 |
| Signal Interface | 8-bit 6800/8080 parallel, 4-wire SPI, I²C |
| Input Voltage | 2.8/12.5V (Typ.)(VDD/VCC) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of WiseChip UG-2832ASYMG01.
WiseChip UG-2832ASYMG01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the WiseChip UG-2832ASYMG01 pdf datasheet or detailed specifications of the WiseChip UG-2832ASYMG01 or other WiseChip LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from WiseChip UG-2832ASYMG01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
WiseChip UG-2832ASYMG01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the WiseChip UG-2832ASYMG01 pdf datasheet or detailed specifications of the WiseChip UG-2832ASYMG01 or other WiseChip LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from WiseChip UG-2832ASYMG01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "UG-2832ASYMG01"
- WiseChip UG-2832ASYMG01
- UG-2832ASYMG01 datasheet
- UG-2832ASYMG01 image
- UG-2832ASYMG01 price
- UG-2832ASYMG01 distributor

