UG-2832GLBAF01
| Panel Model | UG-2832GLBAF01 |
|---|---|
| Panel Brand | Univision |
| Descrition | PM-OLED ,1.1 inch, 128×32 |
| Panel Type | PM-OLED |
| UG-2832GLBAF01 Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 27.5×6.06 mm |
| Outline | 33.4×14.5×1.8 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 100 : 1 (Typ.) |
| Display Colors | Mono(Blue) (1-bit) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Min.) (L/R/U/D) |
| Frequency | 150Hz |
| Driver IC | TAB Built-in PT6866 |
| Signal Interface | CPU , 20 pins |
| Input Voltage | 2.8/7.5V (Typ.)(VDD/VCC) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of Univision UG-2832GLBAF01.
Univision UG-2832GLBAF01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Univision UG-2832GLBAF01 pdf datasheet or detailed specifications of the Univision UG-2832GLBAF01 or other Univision LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Univision UG-2832GLBAF01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Univision UG-2832GLBAF01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Univision UG-2832GLBAF01 pdf datasheet or detailed specifications of the Univision UG-2832GLBAF01 or other Univision LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Univision UG-2832GLBAF01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "UG-2832GLBAF01"
- Univision UG-2832GLBAF01
- UG-2832GLBAF01 datasheet
- UG-2832GLBAF01 image
- UG-2832GLBAF01 price
- UG-2832GLBAF01 distributor

