Genel bakış
Şartname
AM-320240L2TMQW-B7H-F

AM-320240L2TMQW-B7H-F Temel Bilgiler
| Panel Modeli | AM-320240L2TMQW-B7H-F |
|---|---|
| Panel Markası | AMPIRE |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| AM-320240L2TMQW-B7H-F Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ~ 70 °C |
| Depolama sıcaklığı | -30 ~ 80 °C |
AM-320240L2TMQW-B7H-F Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 115 PPI |
| En-Boy Oranı | 4:3 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.073×0.219 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.219×0.219 mm (H×V) |
| Yüzey | Antiglare |
| Aktif Alan | 70.08×52.56 mm (H×V) |
| Bezel Bölgesi | 73.7×55.3 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 77.8×64.5 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 3.2 (Max.) mm |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
AM-320240L2TMQW-B7H-F Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 600 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 16.7M (8-bit) |
| Tepki Süresi | 50 (Typ.)(Tr+Td) |
| Görüş açısı | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Beyaz renk Kromatikliği | Wx:0.310; Wy:0.320 |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
AM-320240L2TMQW-B7H-F Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
AM-320240L2TMQW-B7H-F Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type |
|---|---|
| Lamba Tipi | WLED |
| Lamba Miktarı | 3S2P |
| Lamba Şekli | Array |
| Lamba Voltajı | 9.6V (Typ.) |
| Lamba Akımı | 40mA (Typ.) |
| Arabirim Türü | Included in panel signal interface |
| Lamba Sürücüsü Kartı | No |
AM-320240L2TMQW-B7H-F Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | TTL |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | Parallel RGB (1 ch, 6/8-bit) + SPI |
| Panel için Giriş Voltajı | 3.3V (Typ.) |
| Panel için Giriş Akımı | 14.78mA (Typ.) |
| Ekran Sinyalleri için Gerilim | 0≤VIL≤0.3VDD; 0.7VDD≤VIH≤VDD |
| Arabirim Türü | FPC |
| 3D Ekran |
