Genel bakış
Şartname
LM150X06-C3

LM150X06-C3 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LM150X06-C3 |
|---|---|
| Panel Markası | LG.Philips LCD |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LM150X06-C3 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Model Alias | LM150X06 (C3) |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
LM150X06-C3 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 85 PPI |
| En-Boy Oranı | 4:3 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.099×0.297 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.297×0.297 mm (H×V) |
| Ağırlık | 1.00/1.05Kgs (Typ./Max.) |
| Yüzey | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktif Alan | 304.128×228.096 mm (H×V) |
| Bezel Bölgesi | 307.4×231.3 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 331.3×257.9 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 11.0±0.5 mm |
| Delikler ve Köşebentler | Side mounting holes (4-M2.5) on left, right bezel |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
LM150X06-C3 Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 250 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 262K (6-bit) |
| Tepki Süresi | 7.5/12.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 60/60/45/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | 6 o'clock |
| Beyaz renk Kromatikliği | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Beyaz Varyasyon | 1.25/1.40 (Typ./Max.)(9 points) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LM150X06-C3 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
| Toplam Güç Tüketimi | 10.18W (Typ.) |
LM150X06-C3 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type (Top and Bottom) |
|---|---|
| Lamba Tipi | CCFL |
| Lamba Miktarı | 2 pcs |
| Lamba Şekli | Straight |
| Lamba Ömrü Süresi | 40K(Min.) (Hours) |
| Lamba Voltajı | 460/480/620V (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Akımı | 2.5/8.0/9.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Çalışma Frekansı | 45/60/80KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Başlatma Gerilimi | 850/1100V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Lambalar Güç Tüketimi | 7.68/8.44W (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Lamba Sürücüsü Kartı | No |
LM150X06-C3 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | TTL |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | TTL (2 ch, 6-bit) |
| Panel için Giriş Voltajı | 3.3/5.0V (Typ.)(VI/VDD) |
| Panel için Giriş Akımı | 0.498/0.573A (Typ./Max.)(IDD) |
| Panel Güç Tüketimi | 2.5W (Typ.), 3.1W (Max.) |
| Ekran Sinyalleri için Gerilim | 3.0V≤VI≤3.6V |
| Arabirim Türü | Connector |
| Sinyal Arabirimi | HRS - FX8-60S-SV, Pitch:0.6 mm, Pin:60 pins |
