Genel bakış
Şartname
LM150X08-TL02

LM150X08-TL02 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LM150X08-TL02 |
|---|---|
| Panel Markası | LG.Philips LCD |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LM150X08-TL02 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Model Alias | LM150X08 (TL)(02) |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
LM150X08-TL02 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 85 PPI |
| En-Boy Oranı | 4:3 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.099×0.297 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.297×0.297 mm (H×V) |
| Ağırlık | 1.00/1.05Kgs (Typ./Max.) |
| Yüzey | Antiglare (Haze 13%), Hard coating (3H) |
| Aktif Alan | 304.128×228.096 mm (H×V) |
| Bezel Bölgesi | 307.4×231.3 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 326.5×253.5 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 11.2±0.5 mm |
| Delikler ve Köşebentler | Side mounting holes (4-M3) on left, right bezel |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
LM150X08-TL02 Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 250 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 450 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 16.2M (6-bit + FRC) |
| Renk Gamı | 60% NTSC (CIE1931) |
| Tepki Süresi | 5/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 65/65/45/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | 6 o'clock |
| Beyaz renk Kromatikliği | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Beyaz Varyasyon | 1.33 (Max.)(9 points) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LM150X08-TL02 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
| Toplam Güç Tüketimi | 9.98W (Typ.) |
LM150X08-TL02 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type (Top and Bottom) |
|---|---|
| Lamba Tipi | CCFL |
| Lamba Miktarı | 2 pcs |
| Lamba Şekli | Straight |
| Lamba Ömrü Süresi | 40K(Min.) (Hours) |
| Lamba Voltajı | 550/560/650V (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Akımı | 3.0/8.0/9.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Çalışma Frekansı | 45/60/80KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Başlatma Gerilimi | 850/1100V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Lambalar Güç Tüketimi | 8.96/9.86W (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Lamba Sürücüsü Kartı | No |
LM150X08-TL02 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | LVDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Panel için Giriş Voltajı | 3.3V (Typ.) |
| Panel için Giriş Akımı | 310/370mA (Typ./Max.) |
| Panel Güç Tüketimi | 1.02/1.3W (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Sinyal Arabirimi | HRS - DF14H-20P-1.25H, Pitch:1.25 mm, Pin:20 pins |
