Genel bakış
Şartname
LM181ES-A3

LM181ES-A3 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LM181ES-A3 |
|---|---|
| Panel Markası | LG.Philips LCD |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,18.1 inch, 1280×1024 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LM181ES-A3 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Model Alias | LM181E06 (A3) |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
LM181ES-A3 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1280(RGB)×1024 (SXGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 90 PPI |
| En-Boy Oranı | 5:4 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.0935×0.2805 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.2805×0.2805 mm (H×V) |
| Ağırlık | 2.84Kgs (Max.) |
| Yüzey | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Aktif Alan | 359.04×287.232 mm (H×V) |
| Bezel Bölgesi | 363.5×292.0 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 412.5×333 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 22.5 (Typ.) mm |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
LM181ES-A3 Optik Özellikler
| Ekran modu | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 200 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 200 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 16.7M (8-bit) |
| Tepki Süresi | 20/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | Symmetry |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LM181ES-A3 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
| Toplam Güç Tüketimi | 27.96W (Typ.) |
LM181ES-A3 Arka Işık Sistemi
| Lamba Tipi | CCFL |
|---|---|
| Lamba Miktarı | 4 pcs |
| Lamba Şekli | Straight |
| Lamba Ömrü Süresi | 30K(Typ.) (Hours) |
| Lamba Voltajı | 705V (Typ.) |
| Lamba Akımı | 8.0mA (Typ.) |
| Lambalar Güç Tüketimi | 22.56W (Typ.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Lamba Sürücüsü Kartı | No |
LM181ES-A3 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | LVDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Panel için Giriş Voltajı | 12.0V (Typ.) |
| Panel için Giriş Akımı | 0.42A (Typ.) |
| Panel Güç Tüketimi | 5.4W (Typ.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Sinyal Arabirimi | LS Mtron - GT121-21P-TD, Pitch:1.25 mm, Pin:21 pins |
| 3D Ekran |
