LP133WX2-TLA2

| Panel Modeli | LP133WX2-TLA2 |
|---|---|
| Panel Markası | LG Display |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1280×800 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LP133WX2-TLA2 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktif Alan | 286.08×178.8 mm |
| Anahat | 304×202.5×3.5 mm |
| Şekil Stili | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Yüzey | Antiglare (Haze 25%) |
| Kontrast Oranı | 400:1 (Min.) |
| Ekran Renkleri | 262K (6-bit) |
| Tepki Süresi | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Görüş açısı | 70/70/55/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sıklık | 60Hz |
| Lamba Tipi | 9S6P WLED Embedded (LED Driver) |
| Sinyal Arabirimi | LVDS (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Giriş gerilimi | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com LG Display LP133WX2-TLA2'in özel stoklama distribütörüdür.
LG Display LP133WX2-TLA2 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
LG Display LP133WX2-TLA2 pdf veri sayfası için ya da LG Display LP133WX2-TLA2 ya da diğer LG Display LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com LP133WX2-TLA2 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
LG Display LP133WX2-TLA2 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
LG Display LP133WX2-TLA2 pdf veri sayfası için ya da LG Display LP133WX2-TLA2 ya da diğer LG Display LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com LP133WX2-TLA2 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
"LP133WX2-TLA2" için ilgili anahtar kelimeler
- LG Display LP133WX2-TLA2
- LP133WX2-TLA2 veri sayfası
- LP133WX2-TLA2 resmi
- LP133WX2-TLA2 fiyatı
- LP133WX2-TLA2 distribütörü
