Genel bakış
Şartname
LP133WX2-TLA2

LP133WX2-TLA2 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LP133WX2-TLA2 |
|---|---|
| Panel Markası | LG Display |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1280×800 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LP133WX2-TLA2 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Model Alias | LP133WX2 (TL)(A2) |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
LP133WX2-TLA2 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 113 PPI |
| En-Boy Oranı | 16:10 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.0745×0.2235 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.2235×0.2235 mm (H×V) |
| Ağırlık | 245g (Max.) |
| Yüzey | Antiglare (Haze 25%) |
| Aktif Alan | 286.08×178.8 mm (H×V) |
| Bezel Bölgesi | 289.28×182.0 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 304×202.5 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 3.5 (Max.) mm |
| Şekil Stili | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Delikler ve Köşebentler | Face mounting holes (4 pcs) on left, right brackets |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
LP133WX2-TLA2 Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 300 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 400 : 1 (Min.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 262K (6-bit) |
| Tepki Süresi | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Görüş açısı | 70/70/55/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Beyaz renk Kromatikliği | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Beyaz Varyasyon | 1.40/1.60 (Typ./Max.)(13 points) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LP133WX2-TLA2 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
| Toplam Güç Tüketimi | 4.2W (Typ.) |
LP133WX2-TLA2 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type |
|---|---|
| Lamba Tipi | WLED |
| Lamba Miktarı | 9S6P |
| Lamba Şekli | 6 strings |
| Lamba Ömrü Süresi | 15K(Min.) (Hours) |
| Arabirim Türü | Included in panel signal interface |
| Lamba Sürücüsü Kartı | 7.0/20.0V (Min./Max.) |
LP133WX2-TLA2 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | LVDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Panel için Giriş Voltajı | 3.3V (Typ.) |
| Panel için Giriş Akımı | 273mA (Typ.) |
| Panel Güç Tüketimi | 0.9W (Typ.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Sinyal Arabirimi | I-PEX - 20347-140E-12, Pitch:0.4 mm, Pin:40 pins |
