Genel bakış
Şartname
LP133WX2-TLG6

LP133WX2-TLG6 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LP133WX2-TLG6 |
|---|---|
| Panel Markası | LG.Philips LCD |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1280×800 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LP133WX2-TLG6 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Model Alias | LP133WX2 (TL)(G6) |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
LP133WX2-TLG6 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 113 PPI |
| En-Boy Oranı | 16:10 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.0745×0.2235 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.2235×0.2235 mm (H×V) |
| Ağırlık | 315g (Max.) |
| Yüzey | Glare (Haze 0%), Hard coating (2H), Antireflection |
| Aktif Alan | 286.08×178.8 mm (H×V) |
| Bezel Bölgesi | 289.48×182.20 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 297.15×192.15 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 3.68 (Max.) mm |
| Şekil Stili | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Delikler ve Köşebentler | Face mounting holes (4 pcs) on left, right slugs |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
LP133WX2-TLG6 Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 275 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 600 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 262K (6-bit) |
| Tepki Süresi | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Görüş açısı | 70/70/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | 6 o'clock |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LP133WX2-TLG6 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
| Toplam Güç Tüketimi | 3.96W (Typ.) |
LP133WX2-TLG6 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type |
|---|---|
| Lamba Tipi | WLED |
| Lamba Miktarı | 9S6P |
| Lamba Şekli | 6 strings |
| Lamba Ömrü Süresi | 10K(Min.) (Hours) |
| Lamba Voltajı | 27.9/30.6V (Typ./Max.) |
| Lamba Akımı | 5/19/20mA (Min./Typ./Max.) |
| Lambalar Güç Tüketimi | 3.2/3.5W (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Included in panel signal interface |
| Lamba Sürücüsü Kartı | No |
LP133WX2-TLG6 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | LVDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Panel için Giriş Voltajı | 3.3V (Typ.) |
| Panel için Giriş Akımı | 230/265mA (Typ./Max.) |
| Panel Güç Tüketimi | 0.76/0.875W (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Sinyal Arabirimi | I-PEX - 20347-330E-12, Pitch:0.4 mm, Pin:30 pins |
