Genel bakış
Şartname
LP141WX3-TLA2

LP141WX3-TLA2 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LP141WX3-TLA2 |
|---|---|
| Panel Markası | LG.Philips LCD |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,14.1 inch, 1280×800 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LP141WX3-TLA2 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Model Alias | LP141WX3 (TL)(A2) |
LP141WX3-TLA2 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 107 PPI |
| En-Boy Oranı | 16:10 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.0791×0.2373 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.2373×0.2373 mm (H×V) |
| Aktif Alan | 303.74×189.84 mm (H×V) |
| Şekil Stili | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
LP141WX3-TLA2 Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Ekran rengi | 262K (6-bit) |
| Renk Gamı | 45% NTSC (CIE1931) |
| Görüş açısı | 40/40/15/35 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | 6 o'clock |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LP141WX3-TLA2 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|
LP141WX3-TLA2 Arka Işık Sistemi
| Lamba Tipi | CCFL |
|---|---|
| Lamba Miktarı | 1 pcs |
LP141WX3-TLA2 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | LVDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | LVDS (1 ch, 6-bit) |
