Genel bakış
Şartname
LP154W01-TLB7

LP154W01-TLB7 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LP154W01-TLB7 |
|---|---|
| Panel Markası | LG.Philips LCD |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LP154W01-TLB7 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Model Alias | LP154W01 (TL)(B7) |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
LP154W01-TLB7 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 98 PPI |
| En-Boy Oranı | 16:10 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.08625×0.25875 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.25875×0.25875 mm (H×V) |
| Ağırlık | 555g (Max.) |
| Yüzey | Glare (Haze 0%), Hard coating (2H) |
| Aktif Alan | 331.2×207 mm (H×V) |
| Bezel Bölgesi | 335.0×210.7 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 344×222 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 6.5 (Max.) mm |
| Şekil Stili | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Delikler ve Köşebentler | Side mounting holes (8-Φ1.6) on left, right bezel; Face mounting holes (4 pcs) on up, down slugs |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
LP154W01-TLB7 Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 200 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 550 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 262K (6-bit) |
| Tepki Süresi | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Görüş açısı | 65/65/50/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | 6 o'clock |
| Beyaz renk Kromatikliği | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Beyaz Varyasyon | 1.80/2.00 (Typ./Max.)(9 points) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LP154W01-TLB7 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
| Toplam Güç Tüketimi | 5.4W (Typ.) |
LP154W01-TLB7 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type |
|---|---|
| Lamba Tipi | CCFL |
| Lamba Miktarı | 1 pcs |
| Lamba Şekli | Straight |
| Lamba Ömrü Süresi | 10K(Min.) (Hours) |
| Lamba Voltajı | 680/695/810V (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Akımı | 3.5/6.0/6.5mA (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Çalışma Frekansı | 45/60/80KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Başlatma Gerilimi | 1400/1700V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Lambalar Güç Tüketimi | 4.2/4.5W (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Lamba Sürücüsü Kartı | No |
LP154W01-TLB7 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | LVDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Panel için Giriş Voltajı | 3.3V (Typ.) |
| Panel için Giriş Akımı | 360±50mA |
| Panel Güç Tüketimi | 1.2/1.4W (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Sinyal Arabirimi | UJU - IS100-C30R-C15, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
