Genel bakış
Şartname
LP156WH1-TLC1

LP156WH1-TLC1 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LP156WH1-TLC1 |
|---|---|
| Panel Markası | LG Display |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1366×768 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LP156WH1-TLC1 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Model Alias | LP156WH1 (TL)(C1) |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
LP156WH1-TLC1 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 100 PPI |
| En-Boy Oranı | 16:9 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.084×0.252 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.252×0.252 mm (H×V) |
| Ağırlık | 510g (Max.) |
| Yüzey | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Aktif Alan | 344.232×193.536 mm (H×V) |
| Bezel Bölgesi | 349.8×197.1 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 359.3×209.5 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 6.2 (Max.) mm |
| Şekil Stili | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Delikler ve Köşebentler | Side mounting holes (8-M2) on left, right bezel |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
LP156WH1-TLC1 Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 220 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 400 : 1 (Min.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 262K (6-bit) |
| Renk Gamı | 60% NTSC (CIE1931) |
| Tepki Süresi | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Görüş açısı | 40/40/10/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | 6 o'clock |
| Beyaz renk Kromatikliği | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Beyaz Varyasyon | 1.40/1.60 (Typ./Max.)(13 points) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LP156WH1-TLC1 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
| Toplam Güç Tüketimi | 4.75W (Typ.) |
LP156WH1-TLC1 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Lamba Tipi | CCFL |
| Lamba Miktarı | 1 pcs |
| Lamba Şekli | Straight |
| Lamba Ömrü Süresi | 10K(Min.) (Hours) |
| Lamba Voltajı | 660/685/870V (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Akımı | 3.0/6.5/7.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Çalışma Frekansı | 40/60/70KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lamba Başlatma Gerilimi | 1300/1500V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Lambalar Güç Tüketimi | 4.45/4.9W (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Lamba Sürücüsü Kartı | No |
LP156WH1-TLC1 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | LVDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Panel için Giriş Voltajı | 3.3V (Typ.) |
| Panel için Giriş Akımı | 400/460mA (Typ./Max.) |
| Panel Güç Tüketimi | 1.3/1.5W (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Sinyal Arabirimi | JAE - FI-XB30SRL-HF11, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
