Genel bakış
Şartname
LTD121EC1P

LTD121EC1P Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LTD121EC1P |
|---|---|
| Panel Markası | Toshiba Matsushita |
| Açıklama | LTPS TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| Panel Tipi | LTPS TFT-LCD |
| LTD121EC1P Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
LTD121EC1P Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 105 PPI |
| En-Boy Oranı | 4:3 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.080×0.240 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.240×0.240 mm (H×V) |
| Aktif Alan | 245.76×184.32 mm (H×V) |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
LTD121EC1P Optik Özellikler
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Ekran rengi | 262K (6-bit) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
LTD121EC1P Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
LTD121EC1P Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type |
|---|---|
| Lamba Tipi | CCFL |
| Lamba Miktarı | 1 pcs |
| Lamba Şekli | Straight |
LTD121EC1P Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | LVDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Arabirim Türü | Connector |
