Genel bakış
Şartname
N133HSE-DA3

N133HSE-DA3 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | N133HSE-DA3 |
|---|---|
| Panel Markası | CHIMEI INNOLUX |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| N133HSE-DA3 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
N133HSE-DA3 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 166 PPI |
| En-Boy Oranı | 16:9 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.051×0.153 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.153×0.153 mm (H×V) |
| Aktif Alan | 293.76×165.24 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 301.97×175.19 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 1.07 (Typ.) mm |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
N133HSE-DA3 Optik Özellikler
| Ekran modu | AAS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 0 cd/m² |
| Ekran rengi | 16.7M (8-bit) |
| Renk Gamı | 71% NTSC (CIE1931) |
| Tepki Süresi | 14/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | Symmetry |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
N133HSE-DA3 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
N133HSE-DA3 Arka Işık Sistemi
| Lamba Tipi | No B/L |
|---|---|
| Arabirim Türü | Included in panel signal interface |
N133HSE-DA3 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | eDP |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | eDP (2 Lanes) |
