Q101IRE-LA1

| Panel Modeli | Q101IRE-LA1 |
|---|---|
| Panel Markası | CHIMEI INNOLUX |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| Q101IRE-LA1 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Ekran modu | AAS, Normally Black, Transmissive |
| Aktif Alan | 216.96×135.6 mm |
| Anahat | 228.6×149.2×4.48 mm |
| Yüzey | Hard coating |
| Kontrast Oranı | 800:1 (Typ.) |
| Ekran Renkleri | 16.7M (8-bit) |
| Tepki Süresi | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sıklık | 60Hz |
| Lamba Tipi | WLED Embedded (LED Driver) |
| Sinyal Arabirimi | LVDS (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Giriş gerilimi | 3.7V (Typ.) |
LCDs-Screen.com CHIMEI INNOLUX Q101IRE-LA1'in özel stoklama distribütörüdür.
CHIMEI INNOLUX Q101IRE-LA1 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
CHIMEI INNOLUX Q101IRE-LA1 pdf veri sayfası için ya da CHIMEI INNOLUX Q101IRE-LA1 ya da diğer CHIMEI INNOLUX LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com Q101IRE-LA1 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
CHIMEI INNOLUX Q101IRE-LA1 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
CHIMEI INNOLUX Q101IRE-LA1 pdf veri sayfası için ya da CHIMEI INNOLUX Q101IRE-LA1 ya da diğer CHIMEI INNOLUX LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com Q101IRE-LA1 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
"Q101IRE-LA1" için ilgili anahtar kelimeler
- CHIMEI INNOLUX Q101IRE-LA1
- Q101IRE-LA1 veri sayfası
- Q101IRE-LA1 resmi
- Q101IRE-LA1 fiyatı
- Q101IRE-LA1 distribütörü
