TM128128A4KFWGWC22

| Panel Modeli | TM128128A4KFWGWC22 |
|---|---|
| Panel Markası | TIANMA |
| Açıklama | CSTN-LCD ,1.45 inch, 128×128 |
| Panel Tipi | CSTN-LCD |
| TM128128A4KFWGWC22 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Ekran modu | STN, Normally Black, Transmissive |
| Aktif Alan | 25.488×26.486 mm |
| Anahat | 32.36×38×2.75 mm |
| Yüzey | |
| Kontrast Oranı | 40:1 (Typ.) |
| Ekran Renkleri | Color |
| Tepki Süresi | TBD |
| Görüş açısı | 45/45/40/20 (Typ.)(CR≥3) (L/R/U/D) |
| Sıklık | 70Hz |
| Lamba Tipi | 1 pcs WLED Without Driver |
| Sinyal Arabirimi | CPU , 29 pins |
| Giriş gerilimi | 14.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com TIANMA TM128128A4KFWGWC22'in özel stoklama distribütörüdür.
TIANMA TM128128A4KFWGWC22 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
TIANMA TM128128A4KFWGWC22 pdf veri sayfası için ya da TIANMA TM128128A4KFWGWC22 ya da diğer TIANMA LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com TM128128A4KFWGWC22 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
TIANMA TM128128A4KFWGWC22 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
TIANMA TM128128A4KFWGWC22 pdf veri sayfası için ya da TIANMA TM128128A4KFWGWC22 ya da diğer TIANMA LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com TM128128A4KFWGWC22 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
"TM128128A4KFWGWC22" için ilgili anahtar kelimeler
- TIANMA TM128128A4KFWGWC22
- TM128128A4KFWGWC22 veri sayfası
- TM128128A4KFWGWC22 resmi
- TM128128A4KFWGWC22 fiyatı
- TM128128A4KFWGWC22 distribütörü

