Genel bakış
Şartname
TV070WSM-TH0

TV070WSM-TH0 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | TV070WSM-TH0 |
|---|---|
| Panel Markası | BOE |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 600×1024 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| TV070WSM-TH0 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
| Depolama sıcaklığı | -30 ~ 70 °C |
TV070WSM-TH0 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 600(RGB)×1024 (WSVGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 170 PPI |
| En-Boy Oranı | 3:5 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.0496×0.1488 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.1488×0.1488 mm (H×V) |
| Aktif Alan | 89.28×152.371 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 104.06×188.86 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 2.4/5.4 (Typ./Max.) mm |
| Manzara veya Portre | Portrait type |
| Dokunmatik panel | Embeded (Projected Capacitive Touch, On-Cell) |
| Panel kapağı | With Cover Lens |
TV070WSM-TH0 Optik Özellikler
| Ekran modu | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 300 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 16.7M (8-bit) |
| Renk Gamı | 50% NTSC (CIE1931) |
| Tepki Süresi | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | Symmetry |
| Beyaz renk Kromatikliği | Wx:0.300; Wy:0.320 |
| Beyaz Varyasyon | 1.33/1.49 (Typ./Max.)(9 points) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
TV070WSM-TH0 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
| Sürücü IC | COG Built-in HX8394D |
TV070WSM-TH0 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type |
|---|---|
| Lamba Tipi | WLED |
| Lamba Miktarı | 6S3P |
| Lamba Şekli | Array |
| Lamba Voltajı | 17.4/19.2V (Typ./Max.) |
| Lamba Akımı | 60mA (Typ.) |
| Lambalar Güç Tüketimi | 1.05/1.16W (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Included in panel signal interface |
| Lamba Sürücüsü Kartı | No |
TV070WSM-TH0 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | MIPI |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | MIPI (4 data lanes) |
| Panel için Giriş Voltajı | 3.3V (Typ.) |
| Panel için Giriş Akımı | 60/70mA (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| 3D Ekran |
