V156B2-P02

| Panel Modeli | V156B2-P02 |
|---|---|
| Panel Markası | CHIMEI INNOLUX |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1366×768 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| V156B2-P02 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktif Alan | 344.232×193.536 mm |
| Anahat | 353.632×203.086 mm |
| Yüzey | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Kontrast Oranı | 500:1 (Typ.) |
| Ekran Renkleri | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 66% |
| Tepki Süresi | 2/6 (Typ.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sıklık | 60Hz |
| Sinyal Arabirimi | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Giriş gerilimi | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com CHIMEI INNOLUX V156B2-P02'in özel stoklama distribütörüdür.
CHIMEI INNOLUX V156B2-P02 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
CHIMEI INNOLUX V156B2-P02 pdf veri sayfası için ya da CHIMEI INNOLUX V156B2-P02 ya da diğer CHIMEI INNOLUX LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com V156B2-P02 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
CHIMEI INNOLUX V156B2-P02 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
CHIMEI INNOLUX V156B2-P02 pdf veri sayfası için ya da CHIMEI INNOLUX V156B2-P02 ya da diğer CHIMEI INNOLUX LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com V156B2-P02 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
"V156B2-P02" için ilgili anahtar kelimeler
- CHIMEI INNOLUX V156B2-P02
- V156B2-P02 veri sayfası
- V156B2-P02 resmi
- V156B2-P02 fiyatı
- V156B2-P02 distribütörü

