Genel bakış
Şartname
V315H3-LS5

V315H3-LS5 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | V315H3-LS5 |
|---|---|
| Panel Markası | CHIMEI INNOLUX |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1920×1080 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| V315H3-LS5 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
| Uyarılar | Center Luminance of white 3D: 60 cd/m² |
V315H3-LS5 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 69 PPI |
| En-Boy Oranı | 16:9 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.12125×0.36375 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.36375×0.36375 mm (H×V) |
| Ağırlık | 4.22Kgs (Typ.) |
| Yüzey | Antiglare (Haze 11%), Hard coating (3H) |
| Aktif Alan | 698.4×392.85 mm (H×V) |
| Bezel Bölgesi | 705.4×400.0 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 725.2×421.9 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 23.6±1.0 mm |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
V315H3-LS5 Optik Özellikler
| Ekran modu | MVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 400 cd/m² (Typ.) |
| Kontrast Oranı | 5000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) |
| Renk Gamı | 72% NTSC (CIE1931) |
| Tepki Süresi | 6 (Typ.)(G to G) |
| Görüş açısı | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | Symmetry |
| Beyaz renk Kromatikliği | Wx:0.280; Wy:0.290 |
| Beyaz Varyasyon | 1.30 (Max.)(5 points) |
| 3D Ekran | |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
V315H3-LS5 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 120Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
| Toplam Güç Tüketimi | 49.2W |
V315H3-LS5 Arka Işık Sistemi
| Lamba Konumu | Edge light type |
|---|---|
| Lamba Tipi | WLED |
| Lamba Ömrü Süresi | 30K(Min.) (Hours) |
| Lamba Voltajı | 24.3/30.6V (Min./Max.) |
| Lamba Akımı | 100/106mA (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Lamba Sürücüsü Kartı | 36/41.4W (Typ./Max.) |
V315H3-LS5 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | LVDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | LVDS (4 ch, 10-bit) |
| Panel için Giriş Voltajı | 12.0V (Typ.) |
| Panel için Giriş Akımı | 0.50/0.54A (Typ./Max.) |
| Panel Güç Tüketimi | 6.0/6.5W (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Sinyal Arabirimi | P-TWO - 187059-51221, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
| 3D Ekran |
